Startlista

Deltagare / Participant


Dam klass 2019

Start nr Team namn Deltagare 1 Deltagare 2
1 JoLi Jonna Welander Lina Knutsson
2 Flamingoduetten Anna Carlemalm Kristin Gannerud
3 Team inte utan min syster Anna Schön Annica Karlsson
4 Team SannaLinda susanne berggren linda krook
5 Christina Thiel Sofie Cederqvist
6 Team Lindbom Hanna Lindbom Johan Lindbom
7 Toaletter Utan Gränser Jennifer McConville Elisabeth Kvarnström
8 The 80/20 rules Maria Carlsson Ulrika Franzén
9 Happy go lucky Pernilla Denker Therese Nilsson
10 Team AK & co Annakajsa Blyckert Carin Olsson
11 Haj Terese Kraft Louise Walden
12 Tove&marika Marika Lundqvist Tove Möller Gunnarsson
13 Team Swimfärdiga Kristina Jacobsson Sofie Bengtsson Granqvist
14 Grymma Tjejer Carin Håkansson Jessica Håkansson
15 Team Powerwoman Jane Nilsson Lina Blomqvist
16 TeamBjure Zarah Bjuremar Linda Bjuremar
17 Systrarna Sol Felicia Svensson Rosa Auf der Strasse
18 08-orna Katarina Wretman Josefin Sturesson
19 Ligo Hugo Nedstrand Lisa Nedstrand
20 Sparbanken i Karlshamn Lag 4 Anna Gustafsson Lisa Carlsson
21 Team Hanilia Emilia Hallberg Hanna Ericsson
22 Team Malinda Malin Eliasson Linda Wolfgang
23 Team Swimrider Sofie Mikiasson Anna Bohlin
24 Rookies 2 Ida Bergström Helena Ottosson
25 Dolor Dorsi Ida Abrahamsson Linda Mattsson
26 Team Tumlarna Emelie Wesseus Veronica Nilsson
27 Team French Fries Valery Marion Caroline Marion

Herr klass 2019

Start nr Team namn Deltagare 1 Deltagare 2
28 Karlshamn SK Swimrun Team Mustasch David Lind Timme Mattsson
29 40plussarna Rickard Nilsson Christian Abaji
30 Lödde Tri Tobias Fredricson Per Schutz
31 Team MagKen Kenneth Arnell Magnus Benon
32 Team Lundapågarna Tim Resch Jonas Olsson
33 Team Kyrkhultspöjkarna Henrik Holmgren Per-Ola Jönsson
34 Team Thogan Thony Svensson Morgan Olsson
35 Team Torskarna Anders Petersson Peter Axelsson
36 Team Slitvargarna Jimmy Schön Richard Porutis
37 Team H-PC Power Per-Christian Persson Håkan Malmros
38 Team Freddan & Ricke Fredrik Nilsson Rikard Sager
39 Team Lundqvist Jon Lundqvist Joakim Lundqvist
40 Orka Orca Filip Stålebjer Herman Jonsson
41 Vetinte Joel Larsson Erik Malmgren
42 Team Minders Timo Minders Adam Minders
43 Team Evomatic Peter Wiktorsson Anders Friberg
44 Crossfitfabriken Simon Nilsson Daniel Hansson
45 Team Påtorp Niclas Sjöström Alex Masmanidis
46 Team Kölvatten Richard Eriksson Thomas Harre
47 Team I tyngsta laget Magnus von Schenck Fredrik Appelqvist
48 Team Svåger Martin Lennartsson Tim Pettersson
49 Team Magnacon Oskar Rydberg Carl-Fredrik Johansson
50 Team the divorce kristoffer löfstedt Jimmy Larsson
51 Team Vettekulla Michael Svensson Peter Titoff
52 Tribrothers Tobias Weber-Andersen Mikkel Andersen
53 The Toughest Daniel Perbrink Simon Ohlsson
54 Team Blowpipe Filip Szopa Niklas Landberg
55 Netcomp Henrik Malmros Fredrik Cederqvist
56 Team Pettler David Möller Simon Pettersson
57 Lerjevallens Lerpågar Håkan Jönsson Heiner Linke
58 Team Salamander Fredrik Berg Jonas Lind
59 Team Fabbekestubbe Martin Stenberg Matthias Johansson
60 Team Gump & Tumlaren Jonas Zetterqvist Henrik Molin
61 Fast/Olsson Karl Fast Daniel Olsson
62 Scapa Flow Swimrun Martin Stenberg Matthias Johansson
63 Murphys lag Jens Albinsson Per Granberg
64 Pepper Peppers Martin Lennartsson Tim Pettersson
65 J&U Ulrik Nilsson Jimmy Andersson
66 Team Scoville Staffan Mattson Rikard Strömland
67 Team Hörby Andreas Ekblad Karl Altenstam
68 Duplex Defectum Johan Daun Martin Holmberg
69 Kallingarna Jörg Teichgraeber Henning Holmberg
70 Dårfinkarna Henrik Lundby Pierre Olofsson
71 Team Ikaros Johan Northfell Johan Northfell
72 R&T Robert Håkansson Ted Fyke
73 Team Lorne 3.0 Petter Henning Hans L Ottinger
74 Holmarna Mats Holmström Henrik Holmbjer
75 Brandkårens IF Kristianstad Jacob Hjortenbrink Andreas Molin
76 Bagis & Kranis Roger Persson Jens Duvander
77 De gaur allr’i Jens Fredriksson Joachim Santonsson/td>
78 Bagis & Kranis Roger Persson Jens Duvander
79 Kjellins Ulf Kjellin Johan Kjellin
80 Team SGL Hans Möller Johan Rosenkvist
81 RSS Forza Mikael Svensson Pierre Blomquist
82 Vettekulla Champs 1 Andreas Regnell Tomas Linden
83 Vettekulla Champs Juniors Albert Regnell Oscar Olsen
84 Team Kusin Johan Ekblad Erik Fredin
85 Landkrabborna Tony Petäjä Magnus Åström
86 Team Det Här Ska Nog Gå Bra! Bill Öster Marcus Persson
87 Da Rutgaz Tomas Thiel Max Ehle
88 Malins män Martin Ejermark Thomas Jörnehag
89 Malmö Swimrunners Robin Liljedahl Jesper Lagerlöf Ljung
90 Team Pomme d’Or Martin Löfgren Per Ahlkvist
91 Team YO Running Club Jonathan Thorshall Daniel Adam Ray
92 Team 2xgoa gubbar Oscar  Flacké Jacobson Johan Berglund
93 Team Berotec Magnus Key Roger Sjösten
94 Team Soda Fredrik Åkerlund Patrik Mårtensson
95 Team ARK56 Jonas Jeppsson Mattias Holmqvist

Mix klass 2019

Start nr Team namn Deltagare 1 Deltagare 2
96 De Glada Veteranerna Jonas Blanting Susanne Kristiensen
97 Team Kul På Vägen Anders Persson Sandra Eklund
98 MSWRN Sara Eidmén Anders Gustafsson
99 Sojans X Roland Mårtensson Anna Randrup
100 The Vikings Johan Mannerberg Annah Håkansson
101 Team Lilla Hawaii Carina Turesson Andreas Turesson
102 KSK Swimrun Team Haagensen Ronald Haagensen Malin Haagensen
103 Team Fallenius Daniel Fallenius Elin Fallenius
104 Team Styrsö Marcus Malmsten Malin Malmsten
105 Team Hallö Benny Floren Frida Florén
106 Team KSK Swimrun team Nederlaget Elin Wiklander Anders Wiklander
107 Team Robèrt Ann-Sofie Robért Pierre Robért
108 Team Pannbenskusinerna Ulf Maltesson Cecilia Du Hane
109 Lag OlssonMagnusson Emma Olsson Andreas Magnusson
110 Team Port Hotel Hanna Olsen Svenne Börjesson
111 Team Sylvan Jessica Sylvan Fredrik Sylvan
112 Team Henningor Andreas Henningor Henrika Henningor
113 Team Denmark Thomas Dessau Bettina Honore
114 Team Edmundsson Maria Edmundsson Tony Edmundsson
115 Team Växjö Oskar Wijk Annelie Bohman
116 Team JB Mix Jenna Johansson Bo Johansson
117 Askersund Jolleseglare Peder Thunander Anna Thunander
118 Team Kläre Jan Kläre Jenny Kläre
119 Singoalla Sofie Mattsson Jimmy Larsson
120 Team A&M Alice Petersson Michael Hartzell
121 Team Draggen Anna Malmberg Michael Rosendahl
122 Klingnäs Björn Klingnäs Eva Klingnäs
123 ledverket andreas kraft joakim waldén
124 Team Kustjagaren Stefan Åsman Pauline Jeppsson
125 Bengt Sven Lundgren Jenny Jansson
126 Team RePa Rebecca Thörnberg Paula Hultzen Banck
127 Awesome Possums Martina Berthsdotter David Bursell
128 Team Rösing Charlotta Rösing Carl Rösing
129 Helenas Pillemasare Malin Olsson Tonny Hansson
130 Mayday Ulrica Rosander Mårten Bring
131 Syskonen Nilsson Emma Nilsson Timmie Nilsson
132 Team Power(wo)Man Christopher Nilsson Jani Lassila
133 Grevinnan och Betjänten Per-Ola Juliusson Johanna Juliusson
134 Team Hellström/Spånér Johanna Spånér Göran Hellström
135 Meet the Carnegårds Henrik Carnegård Julia Carnegård
136 Lösa Bohliner Petra Bohlin Martin Bohlin
137 Musketörerna Karina Petterson Gustav Petterson
138 Team JoDa Josefine Johnsson Daniel Karlsson
139 Brittas Resturang. Nina Almroth Henrik Hamrin
140 Team Blekinge Idrottshälsa Anna Olsson Thomas Vigälv
141 Team Schubert Johan Schubert Felicia Schubert
142 Sillsalladen Ulrika Hotopp Ivar Grimstad
143 Haldos hjältar! Johan Tärnhuvud Estvik Linnéa Tärnhuvud Estvik
144 Frolte Primalcoaching Jonas Fries Ingela Nolte
145 Sparbanken i Karlshamn Lag 1 Camilla Johansson Robert Johansson
146 Sparbanken i Karlshamn Lag 2 Elise Björnvik Andreas Björnvik
147 Sparbanken i Karlshamn Lag 3 Hanna Wåhlin Patrik Wåhlin
148 Team Badkrukorna Mia Söderberg Lisa Wohlfahrt
149 Anna och jag Henrik Zielinski Anna Janhall
150 Team SR Christina Raby Henrik Sihm
151 The Wallins Susanne Wallin Peter Wallin
152 Kindvallarna Mårten Kindvall Linda Kindvall
153 Team Immeln Ingrid Svantesdotter Larsson Jörgen Göransson
154 LÖPSTEGET ÅHUS Martin Hedvall Åsa Elmvik
155 Team Ludwood Annette Ludvigsson Peter Allwood
156 Team The Froodies Erik Froode Caroline Wilbois
157 Team FLAX Fredrik Axegård Lorraine Axegård
158 Team hives.co powered by HEAD Kenny Meijer Amanda Nilsson
159 Team Daniels minne Jonas Andersson Hanna Carmvall
160 Team YO RUnning Club 2 Simon Börjesson Johan Berglund

Deltagare 2018

Dam klass 2018

Start nr Team namn Deltagare 1 Deltagare 2
1 Ellefin Josefin Axelsson Ellen Tjernberg
2 Emmie&Ida Emmie Wadin Ida Johansson
3 Göingeflickorna Lindha Hellner Ingrid Svantesdotter Larsson
4 Grymma tjejer Carin Håkansson Jessica Håkansson
5 Havet är djupt Ulrika Franzen Maria Carlsson
6 Kul utan hjul Sara Bergström Karin Höök
7 M’n’M Madelene Hansson Maria Svensson
8 Marika&Tove Marika Lundqvist Tove Möller Gunnarsson
9 Morsorna Malin Boström Johanna Holmberg
10 Snabba Havfruerna Maria Möller Ulrika Hotopp
11 Team B&M Malin Kjellén Bodil Carleskär
12 Team Charles Harbour Sofie Cederquist Christina Thiel
13 Team EbbarpSisters Katarina Ohlsson Magdalena Beike
14 Team Gammelgäddorna Helene Magnusson Sara Elfving
15 Team Happy go Lucky Pernilla Denker Therese Nilsson
16 Team Öfvre Påtorp Anna Olsson Jessica Masmanidou
17 Team Oldemar & Orrö Linn Oldemar Åsa Orrö
18 Team Run and don’t drown Susanne Pulls Josefin Gutke
19 Team SannaLinda Susanne Ingemansson Linda Krook
20 Team Shoreline Annika Lydänge Malin Weinholz
21 Team Swimsick Hanna Sivesand Ulrika E Nilsson
22 Team Turesson & Berg Carina Turesson Linn Berg
23 Vänner i Vått och Torrt Anna Hull Karolina silfverberg
24 Team Wolff Wear Swimrun Helene Maalinn Helena Sivertsson
25 YO Running Club 3 Charlotte Eriksson Renée Huuva
128 Väggas vänner Maria Gustafsson Anna Randrup

Herr klass 2018

Start nr Team namn Deltagare 1 Deltagare 2
26 Aquamen Erik Bergstrand Greger Linde
27 Badankorna 1 Kristoffer Jonsson Anders Karlsson
28 Badankorna 2 Robert Söderström Martin Svensson
29 Badpojkarna Erik Modin Filip Andersson
30 Bagarn & Kranis Roger Persson Jens Duvander
31 Balls of Brothers Erik Lönn Jonas Bengtsson
32 Berotec AB Roger Sjösten Magnus Key
33 Björnbröder Jesper Olsson Sebastian Djureen
34 Blowpipe Filip Szopa Niklas Landberg
35 Bråne Wannabies Kjell Filipsen Christian Cederqvist
36 Challengers Daniel Ryman Jerker Bäcklin
37 ELIAS Mårten Bring Anders Wiklander
38 Family guys Alexander Svensson Johan Ekstrand
39 Fast and Furious Ulf Maltesson Henrik Zielinski
40 FIST & PEWI Peter Wiktorsson Filip Stålebjer
41 GMSMT Niklas Ek Robin Liljedahl
42 Granqvist/Rydberg Ola Rydberg Henrik Bengtsson Granqvist
43 Hajpojkarna Samuel Karlström Erik Fridolf
44 Häng löst Martin Bohlin Per-Ola Svensson
45 Helsingborgs kirurger Jan Nilsson Matej Chytil
46 HolCar Jesper Carlsson Johan Holgersson
47 I tyngsta laget Magnus von Schenck Fredrik Appelqvist
48 Rödeby AIF Tobias Fabbeke Jonas Ekestubbe Jernby
49 Kraft Niklas Kraft Leo Kraft
50 Kramfors/London Hans Nordin Adam Jowett
51 Kyrkhults pöjkarna Henrik Holmgren Per-Ola Jönsson
52 Lag Karlováckc Thony Svensson Morgan Olsson
53 Lag Ola Ola Ivarsson Ola Lindblad
54 Lets Go Swimrun Andreas Mattsson Karl-Johan Djurström
55 LGF Tim Gustafsson Adam Nilsson
56 Lind-Mattsson Timmie Mattsson David Lind
57 Lundapågarna Tim Resch Jonas Olsson
58 Lyckå Trailrunners Martin Sevestedt Christoffer Sevestedt
59 KenAnt Kenneth Arnell Anton Lindholm
60 Malins män Martin Ejermark Tomas Jornehag
61 Netcomp Henrik Malmros Mattias Nilsson
62 Nilsson / Abaji Rickard Nilsson Kristian Abaji
63 Scapa flow Martin Stenberg Anders Broberg
64 Sim-Sim-on & Nilsson Henrik Nilsson Simon Nilsson
65 Slitvargarna Anders Persson Anders Axelsson
66 Straight outta Karlshamn Håkan Malmström Per-Christian Persson
67 Tallguys Melker Camnerin Johan Holgersson
68 Tarzan & Hästen Filip Johansson Johan Eriksson
69 Team 2XU Ashkan Fivrin Magnus Myhrborg
70 Team Anders & Fredrik Anders Nilsson Fredrik Hedlund
71 Team Blekinge Raps 1 Clas Nilsson Joakim Fagerberg
72 Team CaMo Henrik Carnegård Jens Modin
73 Team Ekenäs Dick Olsson Mårten Johansson
74 Team Fast and Furious Mikael Lindström Elias Bjarting
75 Team Freddan och Ricke Rikard Sager Fredrik Nilsson
76 Team Hallonsaft Anton Pettersson Martin Hallberg
77 Team Ikaros Tony Johansson Johan Northfell
78 Team Ironcoach Christian Malmström Anderas Malmström
79 Team Joda aniel Fallenius Jonas Karlsson
80 Team JoJo Joakim Celion Jonathan Andersson
81 Team Klangshamn Per Schütz Carl-Fredrik Johansson
82 Team Kölvatten Richard Eriksson Thomas Håkansson
83 Team Kristland Fredrik Kristland Thomas Kristland
84 Team KS Magnus Kjellén Anders Svensson
85 Team Kustjagaren Stefan Åsman Lars Holmberg
86 Team Lorne 2.0 Petter Henning Hans Ottinger
87 Team Lundqvist Jon Lundqvist Joakim Lundqvist
88 Team Luring Björn Reynisson Chris Leach
89 Team Möllsson Simon Petersson David Möller
90 Team Östra Lugnet Oskar Wijk Johan Stålhammar
91 Team Påtorp Niclas Sjöström Alexander Masmanidis
92 Team Pelle John Kronlund Göran Olsson
93 Team PH 7.0 Marcus Persson Henning Holmberg
94 Team Salamander Jonas Lind Fredrik Berg
95 Team Sjöloppet Dick Jonzon Mattias Falk
96 Team SODA Fredrik Åkerlund Patrik Mårtensson
97 Team SportOffice Kenny Meijer Fredrik Axegård
98 Team Stockholm Martin Johnsson Thomas Karlsson
99 Team Svedblad Mattias Svedberg Johan Ekblad
100 Team Tomas Gossar Staffan Preutz Olof Leonardsson
101 TEAM VAMOS Benjamin Gacanin Mouhamed Abbas
102 Team Verkö Byalag Johan Svensson Staffan Mattson
103 Team Vettekulla Michael Svensson Peter Titoff
104 Torskarna Anders Petersson Peter Axelsson
105 Urshult Adventure Racing Team Mikael Holm Jim Dahlberg
106 Vettekulla Invitational Andreas Regnell Albert Regnell
107 YO Running Club 1 Jonatan Torshall Svensson Daniel Adams-Ray
108 YO Running Club 2 Klas Wiréhn Henrik Wahlberg
109 YO Running Club 4 Fredrik Wannerstedt Tommy Guldstrand

Mix klass 2018

Start nr Team namn Deltagare 1 Deltagare 2
110 1337 Emelie Wesseus Anders Jönsson
111 2XU Terese Østeraas Ulf Larsson
112 AntilopST Amanda Nilsson Martin Lindström
113 Askersund Jolleseglare Peder Thunander Anna Thunander
114 De glada amatörerna Jonas Blanting Susanne Kristiensen
115 Edmundssons Maria Edmundsson Tony Edmundsson
116 Frolte Ingela Nolte Jonas Fries
117 Grevinnan och Betjänten Per-Ola Juliusson Johanna Juliusson
118 Hitta Doris Henrik Carlberg Ulrika Nordgren
119 IoA Ida Edvardsson Andreas Kyrk
120 IS Göta Jennie Lorentsson Fredrik Österberg
121 Kestorps Bygg & Renovering Annette Ludvigsson Jonas Månsson
122 Kindvallarna Linda Kindvall Mårten Kindvall
123 Kusttränar swimrun team Henrik Larsson Sanna Wihlborg
124 LA Chargers Charlotte Svensson Mikael Jacobsson
125 Lag 6 10 Olof Sixten Fredrika Sixten
126 Nilssons Sara Nilsson Fredrik Nilsson
127 SAM-LAGET Fredrik Samuelsson Maria Samuelsson
129 Stenriker Oskar I. Stenriker Vicky Stenriker
130 Svensson 100 Ulrika Svensson Anders Svensson
131 Team AnnElison Anneli Blomberg Niklas Elison
132 Bastuvikens Stolthet Fredrik Eklund Elin Hansson
133 Team Beccman Rebecca Thörnberg Jimmie Hagman
134 Team BerglundZ Martina Berglund Magnus Berglund
135 Team Blekinge Idrottshälsa Fredrik Cederqvist Anna Olsson
136 Team Chargestuff Maria Nilsson Fredrik Olsson
137 Team Dahl Joakim Dahl Petra Dahl
138 Team Denmark Bettina Honore Thomas Dessau
139 Team Double-O Kim Olsson Maria Olin
140 Team Draggen Michael Rosendahl Anna Malmberg
141 Team Ekroth Mattias Ekroth Maria Ekroth
142 Forza Ronneby Jeanette Eliasson Mikael Svensson
143 Team Haagensen Malin Haagensen Ronald Haagensen
144 Team Hallö Benny Floren Frida Floren
145 Team JB Mix Jenna Johansson Bo Johansson
146 Team Kalmarsund Frida Össmar Daniel Johansson
147 Team Kläre Jan Kläre Jenny Kläre
148 Team Lindbom Hanna Lindbom Johan Lindbom
149 Team LÖPSTEGET Martin Hedvall Åsa Elmvik
150 Team Malmsten AB Peter Andersson Elin Nimark
151 Team Port Hotel Hanna Olsen Svenne Börjesson
152 Team Ristenvik O Ristenvik Fd Johansson Erika Ristenvik
153 Team Robèrt Pierre Robèrt Ann-Sofie Robèrt
154 Team Rösing Charlotta Rösing Carl Rösing
155 Team Schubert Johan Schubert Hanna Schubert
156 Team Styrsö Malin Malmsten Marcus Malmsten
157 Team Svarvell Ulf Svarvell Håkanson Teresa Svarvell
158 Team Viking Johan Mannerberg Annah Hakansson
159 The Froodies Johanna Froode Erik Froode
160 Vakant Sven Lundgren Kristina Jakobsson
 

Deltagare 2017

Dam klass 2017

Start nr Team namn Deltagare 1 Deltagare 2
1 Oldemar & Orrö Linn Oldemar Åsa Orrö
2 Team M'n'M Madelene Hansson Maria Svensson
3 Wästbygg IF Sofie Mikkiason Anna Bohlin
4 Sannalinda Susanne Ingemansson Linda Krook
5 Badmössan Lisa Persson Carolina Andersson
6 Tvings Pinglor Therese Ericson Hanna Wikner
7 Team SoS Sara Ryman Sarahlinn Håkansson
8 Olsson Westin Annika Westin Emma Olsson
9 Ninni och Anna Ninni Phifer Anna Johansson
10 Vi2helgeÅ Bodil Carleskär Malin Kjellén
11 Spjuvern & dunderklimpen Maja Fors Stina Karlsson
12 Team HannaH Anna Henning Hanna Sivesand
13 Team Badkrukorna Mia Söderberg Lisa Wohlfart
14 Kjellsson Pettersson Therese Kjellsson Sofia Pettersson
15 Team Hajtand Jenny Jansson Emeli Wolff
17 Crawlkurser.com 1 Emelie Danielsson Sara Olsson
18 Team Hulleo Veronika Leo Anna Hull
19 Sockerhönorna Frida Zielinski Petra Zielinski
20 Dos amigos Josefine Johansson Sanna Kristensen
21 ED10 Emma Sandin Hansson Sanna Sandin Hansson
22 Ex Athletes Josefine Jangvert Lisa Roman
23 Crawlkurser.com 2 Linn Björck Helena Nilsson
24 Olsson/Blyckert Annkajsa  Blyckert Carin Olsson
25 Team Hammarling & Rec Natalie Rec Maria Hammarling
26 2XU Sverige Malin Andersson Terese Österaas
27 Flying Sisters Lina Hörnback Sara Hörnback
28 Umara Sport Club Nathalie Eklund Linda Eriksson
98 Team Malte Ingela Håkansson Maria Ekwall
145 Team Turesson & Berg Carina Turesson Linn Berg
150 Ladies first Dörte Zimmermann Catharina Schulz
159 Team Ardenner Annika Lagergren Sofia Cederqvist

Herr klass 2017

Start nr Team namn Deltagare 1 Deltagare 2
29 Karlshamns Kraft Henning Holmberg Per Andersson
30 Bröderna Brownie Filip Johansson Robert Schelin
31 Tech Boy Runners Patrik Svensson Niklas Kraft
32 Team Streamgrove Fredrik Hedlund Mickael Lindström
33 Grodorna2 Filip Andersson Peter Håkansson
34 Rosenthal Coaching Fredrik Cederqvist Björn Rosenthal
35 team Kärringaflätten Henrik Malmros Erik Lönn
36 Team Ikaros Joel Northfell Johan Northfell
37 Forrest Plums Mats Andersson Ola Rauer
39 Sjögurkan & landkrabban Jan Nilsson Hans Kulstad
40 Asarums Choirboys Mårten Bring Anders Wiklander
41 Cabonbike.se Jim Dahlberg Thomas Vigälv
42 Bröderna Modin Jens Modin Erik Modin
43 Co-Swimmers Darren Binner Ola Svensson
45 Slitvargarna Anders Persson Anders Axelsson
46 Nouseforaname Martin Bohlin Magnus Harrsjö
47 KSK/kusttränar Mattias Nilsson Henrik Larsson
48 Bröderna Holmgren Filip Holmgren Carl Holmgren
49 Team Påtorp Niklas Sjöström Alexander Masmanidis
50 Team Vettekulla Michael Svensson Peter Titoff
51 Team Salabim Esben Marcussen Bjarne Marcussen
52 Tribrothers Mikkel Andersen Tobias Weber-Andersen
53 Team VMH Magnus Hellström Viktor Haglid
54 Team MagKen Kenneth Arnell Magnus Benon
55 Swimsick Jonatan Andersson Martin Joelsson
56 Team Orka Daniel Larsson Per Granberg
58 Never give up! Milos Samolov Tim Kultanen
59 Team Torpederna Jörgen Filipsson Daniel Lundström
60 Östra lugnet Oskar Wijk Johan Stålhammar
61 Team Spirit Fredrik Kristland Tim Gustafsson
62 Frisell Läkartjänster Fredrik Frisell Mattias Holmqvist
63 Team Dream Team Mats Rosenberg Mathias Olsson
64 Genom Dal-o-Sjö Johan Siedberg Tommy Källberg
65 Team RLA Peter Jönsson Torbjörn Fridolin
66 Bröderna Eriksson Anderas Eriksson Christian Eriksson
67 Team Tengman Daniel Tengberg Karl-Johan Hagman
68 Team Pysslingarna Martin Evhammar Tim Gustafsson
69 Team Bottennapp Patrik Sundblad Mickael Olsson
70 Team Bastasjö Magnus Allden Niklas Samuelsson
71 Holje MultiXtreme Sportklubb Christoffer Danielsson Per-Ola Jönsson
72 Team Double D Jonas Zetterqvist Jerker Bäcklin
73 Team H&K Henrik Holmgren Anderas Karlsson
74 Raps 1 Blekinge Clas Nilsson Joakim Fagerberg
75 Team Jopat Johan Karlsson Patrik Svensson
76 Lag Prima Gustav Lindhé Arvid Nyman
77 Lets Go Swimrun Anderas Mattson Kalle Djurström
78 Team Forza Ronneby Pierre Blomquist Mikael Svensson
79 Vettekulla Swimmers Anderas Regnell Dan Johnson
80 Team Sisu Gareth Kelly Moltas Berg
81 Dolmarna 1 Peter Axelsson MAnders Peterson
82 Team Läsk Filip Stålebjer Peter Wiktorsson
84 Fast and Furious Ulf Maltesson Henrik Zielinski
85 Team Lind-Mattsson David Lind Timmie Mattsson
86 Tallguys Swimrun Melker Camnerin Johan Holgersson
87 Bröderna Brothers Karl-Johan Högstadius Klas Högstadius
88 Malins Män Martin Ejermark Thomas Jörnehag
89 Lerjevallens Lerpågar Håkan Jönsson Heiner Linke
90 Team Farozon Jonas Wassdahl Emil Bornerheim
91 Team 4Fun Fredrik Augustsson Anders Pålsson
92 Dolmarna 2 Martin Andrén Hampus Engqvist
93 Hajpojkarna Samuel Karlström Erik Fridolf
94 Vingscapula Force Tobias Melin Martin Öreberg
95 STREAMERS Fredrik Åkeröund Patrik Mårtensson
96 Bröderna Grip Björn Petersson Svante Petersson
97 Team BBB Tim Resch Jan Holst
99 Syrrorna Henrik Carnegård Håkan Nilsson
100 Team HighLow Jonas Johansson Magnus Lindström
101 Freddan & Ricke Fredrik Nilsson Rikard Sager
102 Bröderna Elm Anderas Turesson Anderas Modigh
103 Team Trensum Jonas Elmer Marcus Hellqvist
104 JenzeStefanz Jens Norrman Stefan Ekberg
105 Coachen & Kalling Filip Kristersson Daniel Kalling
106 Energiska Simulanter Anders Lundborg Mats Didriksson
107 Petri Gangsters Johan Petri Erik Petri
108 Team Iron Coach Christian Malmström Kenny Meijer
109 racepaddle.com Jonas Andersson Daniel Liljedahl
110 Patrocinadores Johan Holgersson Jesper Carlsson
111 Yo Runners Jonatan Torshall Svensson Daniel Adams Ray
113 Khaylitsha Triathlon Stephan Artursson Elvis Knez
114 Team Salamander Fredrik Berg Jonas Lind
115 Team Löplabbet Ted Ås Oscar Olsson
132 Team Scapa Flow Martin Svensson Mattias Johansson
136 Team Pelle Göran Olsson John Kronlund
139 The Toughest Joakim Fairbanks Daniel Perbrink
141 Team Sjöberg Martin Sjöberg Alfons Sjöberg
155 Team 1.90 Anderas Thomasson Magnus Ljunghäll

Mix klass 2017

Start nr Team namn Deltagare 1 Deltagare 2
16 Team Ekrötterna Mattias Ekroth Maria Ekroth
38 De glada armatörerna Jonas Blanting Liselott Håkansson
44 Team Trulssons Frida Georgesson Felix Trulsson
57 Navy Whales Tina Thiel Ola Ivarsson
83 Team Wip Johan Svensson Erika Domeij
112 Team Sölvenäs Rebecka Sölvenäs Markus Sölvenäs
116 Team Newteam Tina Thiel Mattias Nilsson
117 Havet är djupt Michael Nilsson Maria Carlsson
118 Team Robèrt Pierre Robért Ann-Sofie Robért
119 Edmundssons Maria Edmundssons Tony Edmundsson
120 Team Denmark Thomas Dessau Bettina Honore
121 Team Port Hotel Hanna Olsen Svenne Börjesson
122 Team Skranan Aron Wohlström Viktoria Gadd
123 Bocksbeutel Runners Oliver Eigen Sabine Harms
124 U137 Jimmy Schön Anna Jannesson
125 Littias Linda Ekenros Mattias Olsson
126 Team Thilo Thomas Thilo Tina Thilo
127 Frolte Jonas Fries Ingela Nolte
128 Team Allatorp Anne Berglund Henrik Andersson
129 Neopren Islanders Magnus von Schenck Malin Faraasen
130 Chevice klubben Therése Bohlén-Kinn Robert Andersson
131 Team FikaPaus Joel Olofsson Ulrika Franzen
133 Team Lund Teresa Svarvell Ulf Svarvell Håkanson
134 Haldos hjältar Johan Estvik Linnea Estvik
135 Team Lubba Varberg Karin Rolofsson Patrik Svensson
137 Tönten och lilla jag Annette Ludvigsson Georg Marcusson
138 Ellefin Henrik Carlberg Josefin Axelsson
140 Team Ristenvik Ola Ristenvik Erika Ristenvik
142 The A-team Amanda Nilsson Adam Nilsson
143 Goalseekers Charlotte Svensson Mikael Jacobsson
144 Team Double-O Kim Olsson Maria Olin
145 Muddy waters Krister Andersson Paulina Pilo
146 Nordbrandt Power Patric Nordbrandt Veronica Nordbrandt
147 TrainEatLive.se Micke Hanell Marie Eriksson
148 Team FLAX Lorraine Flores Fredrik Axegård
149 Team Herr & Fru Jane Nilsson Christopher Nilsson
151 Grevinnan och Betjänten Per-Ola Juliusson Johanna Juliusson
152 Team Östlund Peter Österlund Katrin Österlund
153 Team Björk Ann Björk Mattias Björk
154 Team Lindbom Johan Lindbom Hanna Lindbom
156 Froodies Johanna Froode Erik Froode
157 Team Tiger Balsam Emma Igelström Bingo Rimer
158 Dalamad Swimrun Staffan Preutz Therese Löfqvist
160 Puppy TS Mattias Eneqvist Helena Sivertsson